W sobotę 3 listopada w Filii nr 1 odbyły się kolejne zajęcia z cyklu “Mały szachista w bibliotece”
Mimo wypadającego długiego weekendu świątecznego, uczestnicy przybyli niemalże w pełnym składzie.

Widać wyraźne postępy w nauce i pełne zaangażowania przygotowanie do zajęć.

Najmłodsze uczestniczki wspierane były przez równie zainteresowanych tajnikami gry tatusiów.

Wszyscy gracze otrzymali prace domowe, które zaprezentują na kolejnych zajęciach w sobotę 01.12.2018 r.







